KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388234

nr 1738 8234

Militärporträtt, ej signerad. Olja på pannå, 87x63 cm, yttermått inklusive ram: 94x69 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 november 2025
kl 20:41:16